Кривава аварія у Хмельницькій області забрала життя викладача вишу Сергія Михальчика, його дружини Лесі та 14-річної дочки Вікторії. Єдиний, хто вижив – 10-річний син Ярослав. Сьогодні лікарі роблять усе можливе, щоб урятувати хлопчика.

За словами друзів загиблих, 27 жовтня Сергій із родиною їхав із Хмельницького до Кам’янця-Подільського, де планувалося відзначити день народження Лесі. На автодорозі Житомир – Чернівці їхній Volkswagen Caddy зіткнувся з вантажівкою DAF. Батьки з дочкою загинули на місці, а Ярослав отримав важкі травми.

Обставини ДТП наразі встановлюються. При цьому слід зазначити, що на момент трагедії навкруги стояв густий туман.

42-річний Сергій Михальчик був доцентом кафедри економіки підприємства і підприємництва Хмельницького національного університету. Колеги відгукуються про нього дуже добре.

“Майже в один час відвозили дітей до школи”, – розповіла сусідка. З приводу причин ДТП жінка зазначила, що Сергій любив швидку їзду. Але чи стало це причиною аварії – ще не відомо.

Кримінальне провадження відкрите за ст. 286 ч. 3 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху). Санкція статті – до 10 років позбавлення волі.