На з’їзді партії “Європейська солідарність” стався дикий конфуз, який запам’ятається надовго.

Періодично члени партії п’ятого президента України Петра Порошенка потрапляють в дивні конфузи. Як правило, їх піднімають на сміх через некомпетентні заяви стосовно майбутнього країни. Але на цей раз конфуз стався під час з’їзду партії. Таке запам’ятається всім і головне дуже надовго.

На з’їзді партії Петра Порошенка «Європейська солідарність» пролунав військовий американський марш «For Bales!», Який співали під час Громадянської війни солдати Конфедерації, які виступали проти скасування рабства, а пізніше – учасники Ку-Клукс-Клану.

Варто сказати, що такий поворот подій став для всіх повним шоком. На кадрах можна помітити, як люди, що сидять в залі, не розуміють, що відбувається. Звичайно, вони намагаються тримати обличчя і робити вигляд, що все йде за планом. Ймовірно, що так воно і було, просто трохи не всі це оцінили.

Ролик опублікував телеведучий Макс Назаров в Telegram.

Але найцікавіше, що перед тим, як заграв цей гімн представник партії “Європейська солідарність” говорив у своїй промові про військові пісні і марші. В цілому вийшла “незрозуміла солянка”.

Оратор заявив, що «наше попурі складається з військових пісень і маршів». Ймовірно, він порівнював попурі «ЄС» з попурі, підготовлене Офісом президента на День незалежності України.

У підсумку вийшло не дуже вдале порівняння. Хоча напевно за задумом оратора як раз все було по іншому і думку він хотів донести іншу.