У Дніпрі прихильники Московського патріархату, незважаючи на карантин через коронавирус, вирішили масово відвідати Троїцьку церкву. У мережі опублікували фото, на якому видно, що багато хто з них були без захисних масок і не дотримувалися необхідної дистанції. Раніше подібний випадок мав місце на Львівщині.

Так, близько 80 людей 17 квітня, о 19:30, вирішили, що в розпал пандемії вкрай необхідно сходити до церкви. Це помітив житель Дніпра Олег Чістопольцев, який якраз проїжджав повз церкву. Чоловік підійшов до храму і викликав поліцію. Присутність сторонніх не сподобалося парафіянам і священнослужителю, пише Інформатор.

«Не били, але фізично виштовхали і погрожували побити мене і розбити телефон», – розповів Олег про реакцію церкви. За його словами, в поліції відкрили кримінальне провадження.

«Дочекався СОГ. Склали протокол і пояснення. При складанні документів приїжджав співробітник СБУ. Нещодавно дзвонив черговому райвідділу. Він мені повідомив, що є кримінальне провадження », – додав Олег. Подробиці внесені в ЕРДР за частиною 1 статті 325 (порушення правил боротьби з епідеміями).

Нагадаємо, раніше в Дніпрі перекопали дорогу перед входом в храм, де в Вербну Неділю, всупереч карантинним обмеженням, місцевий священик причащав кілька сотень віруючих «з одного чана з використанням однієї ложки».