Слідом за актором з кіносаги «Зоряні війни» Ендрю Джеком від ускладнень, викликаних коронавірусом, в штаті Огайо померла американська актриса Лі Ф’єрро. Про це повідомляє видання Variety.

Найбільше Ф’єрро відома за роллю місіс Кінтнер, матері однієї з жертв акули-людожера, в культовому трилері Стівена Спілберга 1975 “Щелепи». Вона також зіграла в продовженні картини – «Щелепи 4: Помста».

 Лі, яка також була талановитою театральною актрисою, режисером і викладачем акторської майстерності, був 91 рік. Вона проживала в будинку для літніх людей.

Похорон актриси пройдуть дуже скромно – щоб не порушувати правила карантину, на них не будуть збирати багато людей. Меморіальну службу планується провести пізніше – після закінчення пандемії.

У Ф’єрро залишилося п’ятеро дітей, семеро онуків і семеро правнуків.

Одночасно стало відомо про смерть від коронавируса помер актор з фільмів «Чужі» і «Темний лицар: Відродження легенди» Джей Бенедикт. Йому було 68 років. У фільмі Джеймса Камерона «Чужі» Джей зіграв батька Ньют. Сцени з ним були вирізані з картини для широкого прокату, але потім увійшли в розширену режисерську версію).