Австралийская модель и звезда Instagram 20-летняя Шинейд Макнамара была найдена мертвой на яхте мексиканского миллиардера у берегов Греции.

Яхта належить одному з найбагатших людей Мексики, 87-річному бізнесмену Альберто Баільєресу. Про це повідомляє видання The Sun.


Відомо, що Шинейд працювала на розкішній яхті Mayan Queen IV вартістю 140 мільйонів доларів протягом чотирьох місяців. Чим саме займалася дівчина на судні досі невідомо. 

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці


Зазначається, що сам мексиканський бізнесмен покинув яхту  за два дні до того, як на кормі знайшли Шинейд без свідомості. Деякі із західних ЗМІ пишуть, що дівчина була ще жива, але померла у вертольоті по дорозі в лікарню.

Брат Шинейд Джейк Макнамара підтвердив загибель своєї сестри.

Наразі грецька поліція з'ясовує, що сталося на яхті за дві доби відсутності її власника, коли на борту залишалися члени екіпажу, персонал і Шинейд Макнамара. 

Нагадаємо, що раніше повідомляли у Запоріжжі через два роки розкрили звіряче вбивство 16-річної моделі Сусанни Шаркової. За його словами, вбивцею виявилася уродженка Дніпропетровської області.
 

 

?Публикация от Salt Bby ? (@sineadmcnamara)

 

The happiest of happy little mountain goats ?

Публикация от Salt Bby ? (@sineadmcnamara)

 

Sunkissed little munchkin ? W/ @ecotan

Публикация от Salt Bby ? (@sineadmcnamara)