Дмитро Кулеба під час карантину оцінив професіоналізм депутатів у питаннях зовнішньої політики.

Про це Дмитро Кулеба розповів “Главкому”, назвавши прізвища найбільш перспективних з точки зору зовнішньополітичної діяльності нашої країни політиків сучасної України. Міністр закордонних справ назвав десяток депутатів, з якими мав досвід спілкування і співпраці щодо вирішення зовнішньополітичних питань.

“У «Слузі народу» Олександр Мережко, Богдан Яременко, Єлизавета Ясько. У «Євросолідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе, в ОПЗЖ Олег Волошин, в «Голосі» Соломія Бобровська, Леся Василенко, у «Батьківщині» – Валентин Наливайченко, Андрій Ніколаєнко і Григорій Немиря”, – сказав Кулеба.

Також він зазначив, що консультується с Богданом Яременко з приводу питань, які виникають в процесі роботи відомства.

За словами міністра, його заступники перебувають у постійному контакті з різними представниками парламенту з тих чи інших зовнішньополітичних питань.

“Нещодавно я відвідав засідання комітету з питань зовнішньої політики. Сказав депутатам, що МЗС готове їх максимально підтримувати незалежно від їхньої політичної афіліації. Я також регулярно контактую з членами парламенту, з главами комітетів”, – зазначив Кулеба.

Він зауважив, що під час двох місяців коронакризи взаємодія була найбільш інтенсивною, коли виборці зверталися до депутатів з проханням когось звідкись врятувати, депутати вже надавали інформацію міністерству, яке своєю чергою допомагало.