Друг загиблого намагався переконати хлопчика не чіпати невідомий предмет.

На Донеччині двоє дітей знайшли на вулиці предмет, схожий на бойову гранату.

Один з хлопчиків, 12-річний Назар, подумав, що це запальничка, однак предмет виявся гранатою, яка вибухнула у нього в руках, передає прес-служба Нацполіції Донеччини. Друг загиблого, 10-річний Діма, зрозумів, що це граната та намагався переконати хлопця не чіпати його, але той не послухався, пише Корупція.Інфо

Популярне: Посивіти можна від прочитаного: Скарги Гройсмана приголомшили українців

“Він почав розкручувати її, поглянув, що всередині. Закрутив. Він подумав, що це запальничка, а я ж попереджав, казав йому, що це граната. Він все одно думав, що це запальничка, хотів потягнути за чеку, щоб побачити вогонь. Я відвернувся та швидко пішов. А у нього граната вибухнула у руках, мене оглушило, я побіг додому”, – розповів друг загиблого.

Від важких поранень дитина померла на місці. Вдома на нього чекали 11-річний брат та мати, яка самотужки виховує синів.

“Мені подзвонила мама з батьківського комітету та сказала, що щось сталося, Я відразу прибігла. І коли побачила підошву, то відразу зрозуміла, що це моя дитина там лежить”, – каже жінка.
За фактом загибелі дитини відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України з приміткою нещасний випадок. Перевірка обставин загибелі дитини триває.

Раніше повідомлялося, що у Вугледарі на Донеччині близько 13:50 у руках 12-річного хлопця вибухнув невідомий предмет.