Єлизавета II оприлюднила своє остаточне рішення щодо заяви Меган Маркл і принца Гаррі. Нагадаємо, що подружжя вирішило покинути королівську сім’ю і стати незалежними.

Напередодні королева Єлизавета ІІ опублікувала від імені всього Букінгемського палацу повідомлення, в якому йдеться про подальше самостійне життя Гаррі і Меган. Відповідний пост був також розміщений в Instagram герцогів Сассекських.

“Після багатьох місяців розмов і недавніх дискусій нам разом вдалося знайти конструктивний шлях виходу із ситуації для мого внука і його сім’ї. Я визнаю всі виклики, з якими Меган і Гаррі довелося зіткнутися за останні два роки, і підтримую їх бажання жити більш незалежним життям. Хочу подякувати їм за віддану працю в цій країні, країнах Співдружності і за її межами, а також особливо пишаюся тим, як Меган вдалося так швидко стати членом нашої сім’ї. Вся наша сім’я сподівається, що сьогоднішня угода дозволить їм почати нове щасливе і спокійне життя”, – сказано в повідомленні королеви.

Так, принц Гаррі і Меган Маркл більше не будуть використовувати титули Її величності, вони також не будуть отримувати гроші на виконання своїх королівських обов’язків. Гаррі і Меган більше не будуть представляти монаршу родину і повинні будуть повернути кошти платників податків – 2,4 мільйона фунтів стерлінгів, витрачені на реконструкцію їхнього сімейного котеджу Фрогмор-гаус, який залишиться їхнім будинком в Британії.

Всі ці домовленості почнуть діяти з весни 2020 року.