В Одеській області затримали чотирьох чоловіків, які планували розбійний напад на будинок фермера.

Як повідомили в обласній прокуратурі, була отримана оперативна інформація про підготовку злочину, а пізніше, при скоєнні нападу в Окнянському районі, зловмисників затримали.

“У поліцію надійшла інформація про те, що 27-річний співробітник підрозділу спецпризначення поліції разом з 29-річним чоловіком, який звільнений з лав правоохоронних органів в 2019 році, і ще двома невстановленими особами, намагається організувати розбійний напад на місцевого фермера для заволодіння його коштами” , – йдеться у повідомленні.

Після вчинення нападу чинного поліцейського затримали в його домі. Ще одного розбійника затримали в Одесі – зловмисник чекав на спільників, щоб розділити награбоване.

“В даний час вирішуються питання про оголошення затриманим про підозру і обрання їм запобіжного заходу. Також їх перевіряють на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів” , – резюмували в прокуратурі.

Нагадаємо, раніше в Вінниці затримали учасників злочинного угруповання , Які вимагали від фермера повернути неіснуючий борг в розмірі 240 тисяч доларів.