На Полтавщині три з половиною роки тому жорстоко вбили двох підприємців. Тіла чоловіка і жінки виявили лише через рік. Кажуть, що в могилі вони лежали, тримаючись за руки.

Як з’ясувалося, у загиблого залишилася сім’я – дружина і дочка.

Ще в червні 2016 року в Полтавській області сталася трагедія, зникли двоє бізнесменів – 44-річний Юрій Безніщенко і 40-річна Алла Вітряк. Вдень, 14 червня, вони виїхали на автомобілі Безніщенка Volkswagen Touareg, а далі немов провалилися крізь землю.

І тільки через рік стала відома страшна правда: пару жорстоко вбили заради автомобіля. Вбивці закопали їх у лісі у спільній могилі. Кажуть, коли їх тіла знайшли, вони немов трималися за руки. Полтавою ходили чутки, що вони удвох втекли за кордон і змінили прізвища. Однак це виявилося неправдою.

До того ж, трагедія на цьому не закінчилася. Як помилково писали деякі ЗМІ, убиті не були сімейною парою. У загиблої Алли Вітряк залишився син, а у Юрія Безніщенка – своя сім’я: дочка і дружина. Дружина загиблого не захотіла розмовляти з журналістами.

Судячи з матеріалів справи двоє вбивць, 37-річний Геннадій Андрєєв і 34-річний Руслан Клеменчук (раніше тричі судимий за крадіжки, відсидів 8 і 9,5 років), чекали пару в лісосмузі неподалік від села Абазівка. Вони ховалися в кущах три з половиною години. Раніше вони вже грабували в тутешніх місцях закохані парочки – забирали у них гроші та коштовності. Цього разу Андрєєв прихопив із собою ще й зброю – сигнальний пістолет, перероблений під бойовий.

Помітивши автомобіль, вони підійшли до нього. Чоловік і жінка сиділи на задньому сидінні авто. Андрєєв підійшов справа і вистрілив крізь опущене скло в Безніщенка, одна куля потрапила йому в голову, друга – в груди.

Алла Вітряк благала злочинців пощадити її, віддала їм золоті сережки, ланцюжок із кулоном, кільце, в бардачку нападники знайшли і 3 тисячі доларів. Але це не допомогло – Андрєєв холоднокровно застрелив Аллу.

Вбивці забрали бездиханні тіла на автомобілі і закопали між селами Уманцівка і Бугаївка. Сам автомобіль вони відігнали в гараж будинку матері Андрєєва на околиці села Гутирівка. Спочатку вони хотіли продати його в Житомирській області, але угода не відбулася. Тоді злочинці розібрали автомобіль на деталі, і стали продавати частинами через знайомих і інтернет. Тут поліція і вийшла на їх слід.