Затримали полісменів, які вбили чоловіка при затриманні

Розслідуванням резонансного факту загибелі чоловіка під час затримання правоохоронцями, що відбувся 24 серпня в сел. Криве Озеро Миколаївської обл., займається комісія Національної поліції України.

"Трьох правоохоронців, які вчора брали участь в затриманні громадянина, доставили в прокуратуру Миколаївської області, – Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив заступник голови НПУ Костянтин Бушуєв. – Хотів би наголосити на категоричності позиції Нацполіції щодо невідворотності покарання відносно співробітників поліції, які причетні до скоєння злочину. Протягом останніх діб ми працюємо в селищі Криве Озеро, зараз збираємо всю інформацію і підкреслюємо відкритість в цьому питанні", – пояснив він.

За словами Бушуєва, правоохоронці мають намір поспілкуватися з місцевими жителями.

"На сьогодні прийнято рішення про публічний прийом громадян, який відбудеться в 9:00 ранку в приміщенні районної держадміністрації, на який запрошуються всі бажаючі прийняти участь в цьому заході. Ми готові вислухати всіх і відреагувати відповідним чином", – сказав він.

Заступник голови НПУ також пояснив, чому затримувати одну людину відправили шість правоохоронців.

"Одночасно було відреаговано на кілька викликів, на одну заяву виїхала одна група, на другу заяву виїхала інша група", – зазначив Бушуєв.

Нагадаємо, в Миколаївській обл. прокуратура розслідує смерть чоловіка, який загинув під час затримання поліцією.

Інцидент викликав величезний резонанс. Повідомлялося, що близько Кривоозерської прокуратури зібралися обурені місцеві жителі. Вони були сповнені рішучості вчинити самосуд над поліцейськими, яких вирішили перевезти в Миколаїв. Коли їх почали виводити з прокуратури, люди накинули на них, незважаючи на поліцейський кордон. В результаті деякі з шістьох поліцейських отримали тілесні ушкодження. Після того, як усіх посадили в автозак, натовп почав розхитувати автомобіль і тільки дивом його не перевернула.