Посадовця Міністерства освіти і науки України викрито на одержанні 300 тис грн хабара. Про це повідомляє Офіс генпрокурора на своїй сторінці у Фейсбук.

Повідомляється, що з процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 6 у власному авто затримано службову особу Міністерства освіти і науки України під час одержання 300 тис грн неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). 

За даними слідства, перебуваючи на посаді Генерального директора одного з Директоратів Міносвіти, він вимагав неправомірну вигоду від представника державного підприємства за перемогу у конкурсі на здійснення дослідно-конструкторської роботи по створенню новітніх технологій з призовим фондом у 3 млн грн.

Під час одержання – 5 тис доларів США та 165 тис грн посадовця було затримано прокурорами спільно з Головним управлінням СБУ у м. Києві і Київській області та Печерським управлінням поліції Головного управління Нацполіції в місті Києві.

У приміщенні Директорату Міністерства освіти і науки України проведено невідкладні слідчі (розшукові) дії. Наразі затриманому готується повідомлення про підозру.

Досудове розслідування триває.

Зазначимо, що українці по-різному відреагували на таке затримання і зазначили, що у нас тільки затримують, а потім відпускають. І займаються фігурами місцевого масштабу, а корупція у верхівці продовжує процвітати.