Президент України Володимир Зеленський і міністр оборони Степан Полторак сьогодні брали участь у презентації нових мобільних будиночків для військових. Однак в мережу потрапило відео, на якому схоже, ніби президент різко відштовхнув міністра.

Так, після прибуття на територію Міністерства оборони Зеленського зустрічали Полторак і начальник Генерального штабу Руслан Хомчак, з якими він привітався.

Однак якоїсь миті трапився інцидент, схожий на поштовх. Зрозуміти точно, що сталося, точно важко, адже у цей момент проходив оператор, який знімав візит.

У коментарі прес-секретар президента України Юлія Мендель повідомила:

"Коли побачите те, про що ви написали, дайте знати 🙂 Якщо ніхто не бачить, то про що говорити". 

Ірина Победоносцена, яка опікується комунікаціями в Офісі президента написала:

"Та, це дурниця якась".

Водночас прес-секретар Міністра оборони Вікторія Кушнір в коментарі пояснила, що не було ніякого поштовху, і зазначила, що протягом усієї зустрічі був конструктивний діалог і президент часто жестикулював.

 "Інформація не відповідає дійсності. Він і Хомчак зробили крок назад, щоб президент поспілкувався із заступником Глави офісу президента", – заявила Вікторія Кушнір. 

Своэю чергою, журналіст Юрій Бутусов у своєму Facebook написав таке: 

"Однак Полторак сказав, що жодного інциденту не сталося. З його слів справа була так. Після привітання міністра і начальника Генштабу Хомчака, президент підійшов до заступників голови Рябошапки і Тимошенка. Мабуть, президент хотів щось їм сказати наодинці з іншої теми. Тому він повернувся в бік міністра і сказав "Секундочку!" Сказано це було, за словами міністра, коректно, без чогось загрозливого. Після кількох слів, зустріч пішла за планом".

Зазначимо, що після того, що сталося, вже під час самої презентації, Зеленський і Полторак весело жартували і сміялися.