У суботу, 30 червня, в Миколаєві пішов з життя колишній народний депутат України, президент ВАТ "Евіс" Володимир Михайлович Заплатинський. Останнім часом Заплатинський був тяжко хворий, і сьогодні, на 67-му році життя, його серце просто перестало битися, передає Корупція.Інфо

Володимир Заплатинський народився в 1951 році в місті Єревані, в юнацькі роки переїхав до Миколаєва. З 1983 року – генеральний директор ВО ім. Кірова; з 1992 року – президент ВАТ "Евіс". Тричі був народним депутатом України. Протягом своєї депутатської діяльності став автором 137 законів, брав участь в тимчасовій слідчій комісії з розслідування обставин організації касетного скандалу та його впливу на стан національної безпеки України. Протягом чотирьох років був членом постійної делегації в Парламентській асамблеї НАТО.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

Однак більш відомий Заплатинський як глава компанії "Евіс", підприємства з виробництва та торгівлі одягом, яка має міжнародні контракти на поставку продукції в Канаду і Європу. Заплатинський працював в сфері моди і трикотажу більше 18-ти років (до речі, став піонером першого Будинку моди і Театру моди на пострадянському просторі). В останні роки він був віце-головою Світової організації моди (World Fashion Organization), був кілька разів номінований на Нобелівську премію миру (в 2011 і 2015 роках), був головою World Fashion Brands & Merchandising Group, Структурні підрозділи всесвітньо відомої HRD International Group. Заплатинський член Оксфордського спільноти з 2013 року, академік Української академії наук національного прогресу, академік Міжнародної академії менеджменту, був нагороджений багатьма вищими державними і церковними орденами, один з небагатьох, хто удостоєний Ордена святого рівноапостольного князя Володимира I, II і III ступенів.