сопля

Продовольчий ярмарок, організована від імені кандидата в депутати Одеської міськради від партії «Опозиційний блок» Ольгою Головченко відбулася 14 жовтня на перетині вулиці Болгарської та Високого провулка в Малиновському районі Одеси

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на Важно

 

На ярмарку всі бажаючі мали змогу придбати продукти за зниженими цінами: картопля – 3 грн, капуста 5, 50 грн, цибуля – 7 грн за 1 кг.

На місце події прибули співробітники правоохоронних органів з метою фіксації можливого порушення виборчого процесу.

Співробітники охоронного агентства «Гепард», кандидат Ольга Головченко, а також її помічник перешкоджали журналістській діяльності, а саме: погрожували жуналісту і намагалися заборонити ведення відео та фото фіксації подій.

Даний дії мають ознаки підкупу виборців, згідно з п. 1 ч. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори», яка говорить про те, що передвиборна агітація, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно, або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення, назви, символіку , прапори місцевої організації партії, яка є суб'єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб'єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт , або послуг.

Також нагадуємо, що підкуп виборців є кримінальним злочином (згідно ст. 160 Кримінального кодексу України).