Прокуратура Донецької області передала до суду обвинувальний акт стосовно 36-річного жителя Донецька, який в 2014 році був прес-секретарем самопроголошеної організації "Народне ополчення Донбасу" терориста Павла Губарєва. Про це повідомляє ТСН, передає Корупція.Інфо

Слідство встановило, що обвинувачений у лютому-березні 2014 року брав участь у проросійських мітингах у Донецьку, під час яких Губарєв закликав до насильницького захоплення державної влади та повалення конституційного ладу України.

Обвинувачений під час цих мітингів знімав все на телефон і розміщував відео на YouTube. Він був затриманий і заарештований за поширення сепаратистських матеріалів.

Представник Губарєва звинувачується за ч. 3 ст. 109 Кримінального кодексу України – дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

У повідомленні прокуратури Донецької області йдеться, що заарештований повністю визнав свою провину і активно співпрацював зі слідством, надаючи корисну інформацію про учасників та організаторів сепаратистських мітингів у Донецьку в 2014 році.