Безпека екс-президента України забезпечується силами особистої охорони при підтримці МВС РФ

Екс-президент України Віктор Янукович вдень 18 серпня відвідав Волгоград, оглянув музей-панораму "Сталінградська битва" і Мамаєв Курган. Доступ інших гостей міста в музей був на цей час обмежений. Візит Януковича був підготовлений заздалегідь, безпека забезпечувалася не тільки силами особистої охорони, але і за підтримки МВС, повідомляє "ДС" з посиланням на Волгоградське видання "СоцінформБюро", передає Корупція.Інфо.

Видання зазначає, що яхта вартістю кілька мільйонів доларів, на якій пересувається екс-президент, може належати синові Януковича.
Під час подорожі Януковича не обійшлося без інциденту з журналістом, який намагався сфотографувати яхту.

756467

Як стверджує головний редактор волгоградського агентства "СоцІнформБюро" Анатолій Сологубов, це сталося близько третьої години дня в четвер, 18 серпня, коли його катер йшов на малому ходу уздовж берега Волги в 20 км від Волгограда. За словами Сологубова, він фотографував об'єкти, розташовані уздовж берега, коли в об'єктив фотоапарата потрапили трипалубну яхта без розпізнавальних знаків і менший човен.

    "Мабуть, помітивши об'єктив фотоапарата, екіпаж судна супроводу, виконавши кілька небезпечних розворотів, при цьому мало не потопив катер, наблизився", – розповів Сологубов в публікації на сайті свого агентства. Від журналіста зажадали видалити фотографії, а після відмови "погрожували якимись великими проблемами".