Французькі папараці сфотографували зраду чоловіка екс-заступника Авакова

На початку літа Ека Згуладзе, перший заступник Арсена Авакова покинула свій пост в Україні і поїхала до Франції за сімейними обставини. І як виявилося, це зрада її чоловіка режисера і документаліста Рафаеля Глюксманна. Папарацці недавно сфотографували чоловіка грузинської реформаторші з його новою пасією на Корсиці. Парочка цілувалася на очах у всього пляжу.

Знімки Глюксманна і його пасії з французького журналу Closer

Це вже третый фотодоказ подружньої зради Рафаеля, сина відомого письменника Андре Глюксманна. Вперше свої почуття до телеведучої Лії Саламі на публіці чоловік Еки проявив напередодні Нового року. За нашими даними Згуладзе часто покидала робоче місце в МВС і літала до чоловіка і сина в Париж. Однак, схоже, шлюб їй зберегти не вдалося. Пару місяців назад Глюксман влаштував коханці романтичні канікули в Римі, а Згуладзе подала у відставку.

На цей раз новоспечена парочка відпочиває на Корсиці. Вони не приховують своїх почуттів і цілуються на одному з пляжів острова в Середземному морі. А глянцевий журнал Closer, який опублікував знімки закоханих так прокоментував: "Раніше Глюксман був одружений з Якою Згуладзе, яка отримала в Україні громадянство і працювала в МВС."