Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не брав участі в ініційованому президентом опитуванні у зв’язку з відсутністю інтерв’юерів на виборчій дільниці.

Вранці 25 жовтня спікер проголосував у виборчій дільниці № 800982, що по вулиці Тургенєвській 71 у Києві.

Після волевиявлення він поспілкувався з журналістами й розповів, що не взяв участі в “опитуванні Зеленського”, і через брак часу вже й не шукатиме інтерв’юерів, що його проводять: “Мені є чим зайнятись. Я ще попрацюю сьогодні”.

Ні, не відповідав на п’ять питань (президента –ред). Як би я відповів? Думаю, це ж теоретично закрите опитування, але буде практика – будемо про це розмовляти”.

Підтримує Разумкова і телеграм-канал Клименко тайм, який пише:

Разумкова підтримуємо. Чому це опитування взагалі не варто було проводити в такому вигляді – вже багато разів писали і ще напишемо. День виборів показав цілковиту неспроможність цього інструменту для збору думок українців.

Але зараз окремо відзначимо інше – цей крок спікера в черговий раз підкреслив, що Разумков – на своїй хвилі і веде свою гру. І коли комусь (привіт, Кирило) в команді президента приходять відверто стрьомні ідеї – він своєю участю їх підтримувати не збирається.

Телеграм канал Легітимний в свою чергу пише:

Підготовка до всеукраїнського опитування пройшла «погано». Стратегічно не продумали кожну дрібницю, тому що поспішали.
Голосувати можна скільки хочеш – це ніхто не контролює. Отже ніхто не підготувався до того, що опитування будуть дискредитувати вже в реальності за допомогою провокацій.
Організували також через «коліно» сам процес опитування. Найняли для цього звичайних «підлітків», у яких навіть немає інтересу проводити цю «нісенітницю». Джерело повідомило, що «волонтерам» платять всюди різну суму, наприклад офіційно через «штаб» цінник 1.200 гривень за день, на місці всім сказали по 1000 гривень (200 гривень з людини відразу хтось покладе собі в кишеню в штабі), а не офіційно на руки волонтери отримують в рази менше, близько 500-800 гривень, все залежить від локації і міста.

Як зазвичай «штабні» гроші «розікрали».
Далі Дмитро Разумков своєю поведінкою показав, що всеукраїнське опитування – це нісенітниця. Не пішов брати участь, «нібито» у нього немає часу.

Джерело вказує, що перед цим всіх у фракції просили публічно підтримати цю ініціативу президента.
Джерело доповнює, що Зеленський був незадоволений діями Разумкова, який публічно приховано пішов проти ініціативи Зе. Саме так розцінили в ОП дії Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова по відношенню до опитування.

Напевно, Разумков знає, що цифри вже відомі і голосування це просто створення ілюзії.