Після того, як раніше цього року Україна ввела електронне оформлення візи для жителів 52 країн світу, українська влада може взагалі скасувати для багатьох іноземних громадян, щоб, таким чином, сприяти розвитку медичного туризму.

Про це під час офіційної поїздки до Львівщини заявив президент України Володимир Зеленський.

“Ми можемо скласти перелік країн, громадяни яких часто приїжджають в Україну на лікування, щоб скасувати для них візовий режим, і звернутися до Міністерства закордонних справ”, – сказав глава держави на нараді з питань розвитку медичного туризму у Трускавці.

Зеленський вважає, що особливо це повинно торкнутися тих країн, громадяни яких зазнають труднощів при перетині українського кордону з метою лікування і оздоровлення.

Жителів яких саме країн може торкнутися скасування українських віз, президент не уточнив.

Глава держави вважає досить актуальним питання розвитку медичного туризму, оскільки на сьогоднішній день українці втричі частіше їздять на лікування за кордон, ніж іноземці приїжджають з цією ж метою в Україну.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ України прийняло рішення розширити за кордоном мережу візових центрів, збільшивши їх кількість на третину – з 56 до 74.