На Таврійському напрямку продовжуються бої, повідомляє командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

Загалом, протягом минулої доби ворог 19 разів атакував наші позиції та здійснив 585 обстрілів.

Артилерійські підрозділи Сил оборони таврійського напрямку протягом доби виконали 1397 вогневих завдань.

Втрати ворога вбитими та пораненими склали більше двох рот.
Знищено 22 одиниці військової техніки противника.
Також було знищено 3 склади боєприпасів ворога.

На Таврійському напрямку за добу знищено 68 окупантів, поранено – 156, взято у полон 4 особи.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив речник Об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень.

“Артилерійські підрозділи сил оборони Таврійського напрямку протягом доби виконали майже 1 тисячу 400 вогневих завдань. За останню добу втрати ворога складають: безповоротні – 68 окупантів, санітарні – 156, у полоні – 4 осіб», повідомив речник.

Крім того, було знищено 22 одиниці озброєння та військової техніки РФ.

Російські загарбники несуть колосальні втрати і ініціатива – на нашій стороні, додав Шершень. Він також повідомив, що на Таврійському напрямку росіяни 19 разів атакували наші позиції і здійснили 585 обстрілів.

У ході виконання бойових дій ракетними військами Сил оборони Таврійського напрямку було завдано 10 ракетних ударів, сказав Шершень. За словами речника, цілями було визначено райони зосередження особового складу. Зокрема, це – «вогневі позиції ворога. Об’єкти для враження визначаються у штабах, де командування здійснює координацію. ЗСУ – інтелектуальна армія, тому чітко визначені об’єкти атаки», – сказав речник.