На Півночі Бахмута ситуація для українських військ складається дуже тяжко, бо контратаками свого десантного полку окупанти фактично зупинили наш наступ у районі Берхівки.

Про це розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов в інтерв’ю одній із політичних програм.

“Ми там практично не просуваємося, там зараз йдуть теж запеклі бої, але зате на Півдні у нас досить гарний успіх. Ми, взявши панівні висоти на північ від Кліщіївки і просуваючись углиб окупованої території, звільняючи територію, Кліщіївка виходить під повним нашим вогневим контролем. Бахмут не повністю, не можна сказати, що ми замкнули вогневий мішок, ми намагаємося це зробити, а ось Кліщіївка, на мою думку, там питання найближчого часу, утримання російськими військами Кліщіївки під величезним питанням”, – заявив Олег Жданов в інтерв’ю Politeka Online.

Експерт наголосив, що ми продовжуємо брати Кліщіївку у кліщі, і “жест доброї волі” з боку росіян вже дуже близький.

“Ну далі у нас йде Авдіївка та Мар’їнка. Авдіївська дуга горить, ворог намагається атакувати Мар’їнку теж. Тут скажу так: ситуація важка, але стабільна, лінія фронту не змінювалася вже кілька тижнів. Противник успіху не має, навпаки, зазнає величезних втрат тільки”, – додав Олег Жданов.

Експерти акцентують, що після тривалих та виснажливих боїв у Бахмуті залишилися самі руїни і виведення військ з Бахмута було б для Росії вигідним кроком, але ворог продовжує “стирати” свої сили тут.