На Луганщині у Кремінній, ймовірно, підірвали автомобіль із «т.в.о. заступника міністра МВС ЛНР» та «заступником начальника карного розшуку МВС ЛНР». 

Ввечері 16 листопада на одному з блокпостів у Кремінній загорівся УАЗ «Патріот», за кермом якого перебував «заступник начальника УКР МВС ЛНР» підполковник поліції Володимир Пахоленко. З ним в машині був «т.в.о. заступника міністра МВС по ЛНР» підполковник поліції Олег Шумілов.

За даними російських журналістів, обох госпіталізовано – у них діагностовано осколкові поранення.

Нагадаємо, у Мелітополі партизани підірвали штаб російських окупантів.

Утимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області 11 листопада стався потужний вибух у штабі російських окупантів. Внаслідок цього загинули щонайменше три російські офіцери.

Підрив, який у ГУР назвали «акцією помсти», організували представники місцевого руху опору. Вибух стався у захопленому росіянами приміщенні «Нової пошти», розташованому на вулиці Дмитра Донцова, де російські загарбники розмістили свій штаб.

«Атаку на штаб здійснили під час засідання окупантів – офіцерів ФСБ та Росгвардії. За годину до зібрання росіяни перекрили автомобільний рух на прилеглому відрізку дороги – від підприємства «Мелітопольський автогідроагрегат» до колишнього Мелітопольського заводу холодильного машинобудування «Рефма», — йдеться у повідомленні.

Обидва об’єкти промисловості росіяни перетворили на військову базу.

«Після удару у Мелітополі розпочався переполох – на місце події з увімкненими сиренами примчали багато поліцаїв. Через певний час вони потягли через окуповане місто до свого відділку спалений біля штабу автомобіль», — розповіли в ГУР.