Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов власним прикладом мотивує бійців та командирів ГУР МО України.

Іноді він безпосередньо бере участь у спецопераціях сил української воєнної розвідки.

Інформацію про це підтвердив представник ГУР МО України Андрій Юсов в одному з інтерв’ю.

«[Спецоперація зі звільнення селища Руська Лозова на Харківщині наприкінці квітня 2022 року] ― це не єдиний приклад і не єдина операція, де Кирило Олексійович Буданов брав безпосередню участь. Він на власному прикладі показує і бійцям, і навіть командирам приклад мотивації, планування і реалізації завдань», ― розповів представник ГУР МО України.
 
На думку Андрія Юсова, воєнна розвідка України від цього лише виграє.

«Коли командир перебуває безпосередньо «на землі», знає і бачить, що відбувається, це дозволяє ухвалювати більш відповідальні і потрібні рішення», ― зазначив Андрій Юсов.

За словами представника ГУР МО України, ворог здійснив більше десятка замахів на генерал-майора Кирила Буданова та не припиняв спроб вплинути на роботу як української воєнної розвідки зокрема, так і всього сектору безпеки і оборони нашої держави загалом.
 
«ГУР продовжує свою ефективну роботу. Усі підрозділи, все, що стосується інформаційної роботи, збору даних і багатьох-багатьох інших напрямів (як публічних, так і непублічних) ані на годину не припиняли свою ефективну роботу. Те, що ворог намагається і буде намагатись впливати різними способами на роботу сектору безпеки і оборони, – буде. Але ГУР це не зупинить і не зупинило на жодну годину», – наголосив Андрій Юсов.