Очільник Держмитниці Павло Рябікін намагався побороти певні схеми, які відбувались на митниці. Він мав намір і спробував чинити опір, зокрема кришуванню від певних людей в погонах.

Однак очільник Держмитниці “отримав по руках”. Про це в інтерв’ю програмі “Перехресний допит” на 24 каналі розповів ексміністр фінансів України Ігор Уманський.

Рябікін написав заяву, каже: “Чекайте, якщо мені не дають зламати цю систему, то я тоді не маю підстав залишатися керівником”, – розповів Уманський.

Водночас він зауважив, що наразі через так званий калейдоскоп кадрових рішень і призначень – на митниці може відбуватись будь-що. Хоча навіть рік тому собі такого не дозволяли, зазначив колишній міністр фінансів.

Також Ігор Уманський запевнив, що Павло Рябікін написав заяву про відставку не через його діяльність. За словами Уманського, він жодного разу не спілкувався з очільником Дежмитниці.

Нагадаємо, 16 грудня 2020 року у ЗМІ з’явилась інформація, що голова Державної митної служби Павло Рябікін написав заяву про відставку.

Згодом Рябікін запевнив, що поки нікуди не йде. Втім, журналісти наполягали, що очільник Держмитниці сам підтвердив інформацію про заяву, а ще – пояснив, що “заява й звільнення – не одне й те ж”.

Нагадаємо також, що Кабмін призначив гендиректора аеропорту “Бориспіль” Павла Рябікіна головою Державної митної служби.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 18 листопада.

“Сьогодні у порядку денному засідання є і призначення голови Державної митної служби – пана Рябкіна Павла Борисовича. Погоджена пропозиція Міністерства фінансів і пройдені всі відповідні процедури – можем призначати”, – сказав на засіданні перед голосування прем’єр Денис Шмигаль.