Главі МОЗ Максиму Степанову жорстко дісталося від президента Володимира Зеленського. Президент підвищував голос і вимагав пояснень, на що міністр просто мовчав.

Про це інформує прес-служба ОПУ.

Так, глава держави зажадав від Степанова відзвітувати щодо деяких медичних закупівель.

Різку реакцію президента викликало те, що замість дій міністр охорони здоров’я лише говорить про прийдешнє виділення коштів на протидію COVID-19 і про швидке підвищення зарплат медикам. Президент вважає, що це повинно було бути зроблено вже давно.

“Ми обіцяли медикам фінансове покращення. Ми несемо за це відповідальність. Я очікую, що уряд буде виконувати свої обіцянки перед українцями”, – підкреслив Володимир Зеленський.

Також президента зацікавило питання, чому 100 мільйонів гривень передбачених в бюджеті на закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів до сих пір не витрачені.

“Гроші є, а апаратів ШВЛ немає”, – обурився президент.

Особливо відзначив Зеленський той момент, що Міністерством охорони здоров’я ігнорується необхідність термінового придбання обладнання для опорних лікарень по боротьбі з COVID.

“Уже в жовтні будуть готові перші 120 прийомних відділень з більш ніж 200, які ми обіцяли. Відділення будуть, а техніки в них – ні”, – заявив глава держави.

Судячи з інформації Офісу президента, відповіді на свої питання Зеленський не отримав.