Екс-глава СБУ, кандидат в президенти Ігор Смешко заявив, що не збирається підтримувати в другому турі президентських виборів ні чинного президента Петра Порошенка, ні шоумена Володимира Зеленського. Про це він написав у Facebook.

"Щодо численних питань" як ви тепер розпорядитеся своєю електоральною підтримкою? "Відповідаю: Україною і моїми співвітчизниками, виборцями і потенційними прихильниками ніколи не торгував і торгувати не буду. Ніяких посад в уряді не шукав і не шукаю, ніяких переговорів на ці теми ні з ким не веду ", – заявив Смешко.

Він додав, що чинну політичну владу в особі Петра Порошенка не підтримує і не збирається підтримувати і в другому турі виборів президента.

"Вважаємо, що Петро Порошенко, який не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану, повинен піти в історію. На жаль, не героєм", – написав він.

Також Смешко повідомив, що знає Зеленського тільки як талановитого актора.

"Політика, державника, фахівця в системних державних органах управління Зеленського не знаю. Тому ще раз нагадую старе добре англійське правило голосування при демократії:" На перших виборах голосуй серцем і розумом, а на вирішальному етапі виборів – за обставинами. За найменше зло проти вашої батьківщини і вашої родини ", – підкреслив екс-глава СБУ.

Він додав, що якщо не трапиться "чуда з перевтіленням" Порошенка і Зеленського, то "крах цих двох не безталанних особистостей неминучий" і незабаром підуть позачергові президентські вибори.

Також він повідомив про намір брати участь у парламентських виборах.

"Майже один мільйон двісті тисяч виборців (більше 6% загального числа голосів), які проголосували за нашу програму – це реальна основа для першої політичної партії, заснованої на ідеології консервативної демократії, яка неодмінно увійде до Верховної Ради на наступних парламентських виборах", – написав Смешко.