У Донецькій області правоохоронці заарештували 39-річного місцевого жителя, підозрюваного у жорстокому вбивстві 14-річної дівчинки. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє прес-служба прокуратури області.


Після статевого акту зловмисник злякався, що дівчина може звернутися в поліцію, тому дістав з кишені ніж і двічі вдарив ним її в шию.

Так, 14 вересня, приблизно о 00:30, чоловік, перебуваючи на одній із зупинок громадського транспорту в м Костянтинівці, познайомився з дівчиною, якій під час нетривалої розмови запропонував вступити з ним в статевий зв’язок.“За словами підозрюваного, після статевого акту він злякався, що дівчина може звернутися в поліцію, тому дістав з кишені ніж і двічі вдарив ним її в шию. Від отриманих травм дівчина померла на місці, а зловмисник, з метою приховування слідів злочину, затягнув тіло жертви в очерети біля ставка, і залишивши його там, зник “, – йдеться в повідомленні.

Убитої виявилася 14-річна мешканка м Костянтинівки, яка кілька годин до цього втекла з дому, її розшукували батьки і поліція.