Вдова одного із загиблих у Кривому Розі, 47-річного Віталія Міщенка, Ірина Міщенко переконана, що поліція приховує справжнього винуватця аварії. Про це заявила сьогодні. 18 квітня, у лікарні, де помер її чоловік, передає Корупція.Інфо.

Каже, за кермом була 21-річна донька Олександра Волкова, якого підозрюють у спричиненні смертельної аварії.

Популярне: "Хотіли мене "натягнути" на 700 грн": У Мережі активно обговорюють шахрайські дії "Нової пошти"

"Є свідки, які бачили, що за кермом була дівчина-блондинка. Про це одразу писали в інтернеті. А тоді цю інформацію підчистили. Думаю, що її батько міг сидіти ззаду у авто, тому й отримав травми при ударі. А його діти могли повертатися із розваг у нічному клубі. Ми будемо шукати усіх свідків аварії, та звернемося до суду із заявою про те, що справжнього винуватця ДТП приховують", – сказала вона.

У загиблого залишилося двоє дорослих дітей.

7 квітня в результаті ДТП постраждала 21 людина, ще 8 загинули на місці. Усі загиблі – працівники товариства "Арселор Міттал Кривий Ріг". Вони їхали на ранкову зміну.

Увечері близько 21-ї колона таксистів сигналила в пам'ять про загиблих. 18 квітня в місті оголосили днем жалоби. Син підозрюваного у спричиненні аварії розповів, що вони з батьком поспішали на автовокзал. Наступного ранку в лікарні помер ще один чоловік.