У Донецьку на 78-му році життя помер український письменник і поет, відповідальний секретар Донецької обласної організації Національної спілки письменників України Іван Білий.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав письменник Павло Кущ

«Нинішні кінець осені і початок грудня жахливо безжальні до нас. Знову чергова втрата. Знову похорон в Донецьку. Після тривалої хвороби на 78 році життя помер український поет і прозаїк Іван Білий.

Світла пам’ять колезі, який свого часу працював в редакції журналу «Донбас», а потім відповідальним секретарем і головою приймальної комісії Донецької обласної організації Національної спілки письменників України. Також наш колега написав довгий ряд книг поезії та прози, які запам’яталися читачам. Тому, віриться, все будуть пам’ятати і автора тих книг », – написав Кущ.

Нагадаємо, в понеділок, 16 грудня, в Харкові померла 19-річна Аліна Приходько, яка після інсульту впала в кому через халатність лікарів.

Про це повідомили на сторінці “Харків 1654” в Facebook. Подробиці трагедії поки невідомі.

Відзначимо, Аліна 9 днів перебувала в комі. Спочатку лікарі припустили, що у дівчини передозування наркотиками, проігнорувавши рідкісний для молоді діагноз. На наступний день після госпіталізації її прооперували, проте врятувати харків’янку не вдалося.