У Черкаській області дід-збоченець три роки ґвалтував 10-річну внучку і погрожував, щоб вона мовчала. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Розповідається, що мати дівчинки з семи років відправляла дочку гостювати до батьків свого першого чоловіка. Жінка знала цих людей протягом усього життя і ні про що не здогадувалася.

29 грудня вона відправила свою дочку на Новий рік в гості до бабусі з дідусем. Але коли дівчинка повернулася, мати запідозрила щось недобре. А коли запропонувала дочці ще раз поїхати погостювати в село та відмовилася навідріз.

Потім дівчинка розповіла, що дід застосовував грубу силу по відношенню до неї. А потім зізналася, що примусово роздягав і гвалтував. Жінка відразу ж викликала поліцію.

Медична експертиза показала, що дівоча пліва розтягнута, але не порвана. Мати дівчинки, відводячи очі, пошепки каже: "Раніше не розуміла, чому він не хотів брати на канікули моїх синів, і говорив, що любить тільки дівчаток".

Коли про ситуацію дізналася дружина 59-річного горе-діда, то в цій історії виплило ще кілька неприємних фактів. Його дружина розповіла, що той бив і знущався над нею.

Згодом про сексуальні домагання зізналися і інші жертви: дочка цієї людини і племінниця. Останній зараз 28 років. Зізнається, що раніше мовчала, бо дядько їй пригрозив. А дочка взагалі поїхала за кордон, щоб не бачити такого батька.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


Мати дівчинки каже, що цього діда бояться, тому що він всіх лякає. Описує цю людину, як здоровенного "качка", який майже щодня виходить на пробіжку в ліс.

Проаналізувавши попередні роки бабуся дівчинки почала здогадуватися, чому дівчинка так дивно себе вела і постійно рвалася додому.

Зараз мати потерпілої готується до судового процесу. А дід-збоченець заявляє, що дитина бреше, і що він нічого не робив і загрожує, що його "зв'язку все вирішать" в разі суду.