телефон

За процесуальним керівництвом Львівської місцевої прокуратури №2, Шевченківським ВП ГУ НП у порядку ст. 291 КПК України скеровано обвинувальний акт на розгляд у Шевченківський районний суд м. Львова за обвинуваченням громадянки М. – за фактами завідомо неправдивих повідомлень про підготовку вибухів, вчинених повторно, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.259, ч. 2 ст. 259 КК України.

Про це заявив сьогодні, 25 січня,  керівник Львівської місцевої прокуратури №2  Сергій Янчишин.

З його слів, досудовим розслідуванням встановлено, що громадянка М. 4.01.2016, о 20:05 год., перебуваючи на зупинці маршрутного таксі, що розташована на вулиці Городоцькій, 17 у місті Львові, діючи умисно, здійснила дзвінок з мобільного телефону на лінію екстреного виклику «102» та повідомила працівникам поліції завідомо неправдиву інформацію про загрозу вибуху через замінування приміщення, яке розташоване за адресою: м. Львів, вул. Варшавська, 44, що призвело до безпідставного відволікання сил і засобів спеціальних служб для перевірки вказаного повідомлення.

«Окрім цього, громадянка М. 4.01. 2016 р., о 20:28, перебуваючи на вулиці Чорновола, 95, у місті Львові, діючи умисно, повторно здійснила дзвінок з таксофону на лінію екстреного виклику «102», повідомивши працівникам поліції завідомо неправдиву інформацію про загрозу вибуху через замінування приміщення, що розташоване за адресою: м. Львів, вул. Варшавська, 40.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення санкція ст. 259 ч.2 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк – від чотирьох до восьми років»