59_main

Чоловіка визнали винним відразу за 5 статтями Кримінального кодексу

На лаві підсудних опинився харків'янин, який брав участь у масових заворушеннях проросійської спрямованості на площі Свободи, а потім завозив в наше місто боєприпаси для терактів.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Павло Угровецький, після участі в бійках у 2014-му чоловік вступив до групи, завданням якої була дестабілізація ситуації в Харківській області.

За інформацією державного обвинувача, разом зі спільниками він пройшов військову підготовку в РФ і брав участь у плануванні терористичних актів. Для цього в обхід державного кордону харків'янин завозив з Росії зброю і боєприпаси: автомати АК-74, гвинтівки СВД, гранати РГД-5 і ВОГ-25, а також підствольні гранатомети і пістолети ПМ.

В результаті, затриманому інкримінували вчинення умисних дій з метою зміни меж України, участь у терористичній групі, контрабанду, носіння, придбання і зберігання зброї та боєприпасів, пособництво у вчиненні терористичного акту та інші злочини. За п'ятьма статтями 49-річного харків'янина визнали винним, засудивши на чотири роки в'язниці.