24_main

У звільненого 29 березня з посади заступника генерального прокурора України Давида Сакварелідзе журналісти помітили дизайнерську куртку вартістю 180 тис. гривень.

Так, після звільнення з ГПУ Сакварелідзе зібрав прес-конференцію в "Українському домі" в Києві, де фотокореспонденти видання зафіксували дорогу річ екс-заступник генпрокурора.

"Після завершення виступу Давид поспішив на вихід, але одягати верхній одяг навіть на вулиці він не поспішав. Свою парку (подовжена куртка з капюшоном) він м'яв у руках. На внутрішній бирці помітно назву – Brunello Cucinelli. Це італійський бренд елітного кашемірового одягу. Модель хоч і 2013 року, але цілком модна. Виконана з вовни, утеплена синтепоном, з обробкою з хутра канадського койота. У бутиках така курточка коштує 180 тис. грн., але в інтернеті її вже можна знайти зі знижкою 40%", – пише ЗМІ.

Зазначається, що раніше Сакварелідзе зізнавався, що отримує в Україні зарплату в 6 тис. грн, при цьому виплачує кредит за іпотекою за квартиру в рідному Тбілісі. У його декларації про доходи за 2014 значиться сума в 448 тис. грн, яку він заробив у Грузії.

805485