Зараз Сашко знаходиться в одній із столичних лікарень і почуває себе спокійно, хоча раніше рідна мати перетворювала його життя на справжнє жахіття, – передає Корупція Інфо

Популярне: “Просився на могилу жертви”: Нові МОТОРОШНІ факти про затриманого підозрюваного у вбивсті 17-річної випускниці. Кров в жилах холоне!

 

Історія шестирічного Сашка із Чернігівщини свого часу шокувала всю країну – над ним знущалася рідна мати. Жінка дозволяла собі морити його голодом, жорстоко бити, виганяти в морозну погоду на вулицю та навіть ламати пальчики. І все це – за шматок хліба.

Керівник громадської організації "Об’єднання батьків-одинаків України" Олександр Мазур на сторінці у Facebook показав, як склалася його доля.

Зараз Сашко знаходиться в одній із столичних лікарень і почуває себе спокійно: нарешті може вільно гратися, обідати за графіком, та чи не вперше дозволити собі скуштувати кашу і м'ясо, що завжди забороняла рідна мати.

Все, що він пам'ятає, обмежується криками, побоями та голодом, а в такому віці дитячій психіці важко витримати подібне. У маленького улюбленця активістів вже з'явилася власна "краща іграшка" – ведмедик, з яким він завжди лягає спати.