Поліція американського штату Каліфорнія підтвердила, що зникла зірка серіалу «Хор» Ная Рівера потонула в озері Піру. Тіло 33-річної актриси було знайдено в результаті масштабної пошукової операції через п’ять днів після її зникнення.

Ная, яка неодноразово визнавалася однією з найсексуальніших жінок світу, каталася по озеру з чотирирічним сином Джозі в орендованому нею моторному човні. Мати і син плавали. Хлопчик був у рятувальному жилеті, а свій жилет Рівера залишила на борту.

Поліція прийшла до висновку, що Ная і Джозі потрапили в сильну течію. Як пише видання People, Рівера з останніх сил зуміла підсадити дитину, допомагаючи йому забратися в човен, який зносило у бік. Але сама врятуватися вже не змогла. Джозі розповів поліцейським, що мама зникла під водою і вже не повернулася. Хлопчика виявили сплячим в човні кілька годин по тому.

За словами поліцейських, немає підстав припускати, що смерть актриси була результатом якогось злого умислу, або що вона наклала на себе руки. Це був нещасний випадок.

До слова, тіло Наї було виявлено рівно через сім років після того, як інша зірка серіалу «Хор», канадський актор Корі Монтейт, помер від передозування наркотиків у віці 31 року. А в 2018 році ще один актор, який знімався в цьому серіалі, Марк Саллінг, наклав на себе руки у віці 35 років. До цього він визнав себе винним в зберіганні дитячої порнографії і очікував вироку.