Цього літа в черговий раз знаменитій британській сім’ї Кейт Міддлтон і її чоловіка Вільяма вдалося насолодитися розкішним відпочинком.

Як стало відомо, двотижневе перебування принца, герцогині і їх трьох дітей на острові Мюстік обійшлося майже в 30 тисяч доларів.

Звичайно, такий відпочинок не дуже сподобався бабусі Вільяма – королеві Єлизаветі. Оскільки, вона не любить, щоб гроші “розкидали на вітер”.

Сама ж королева Великобританії відправилася на відпочинок в свій шотландський маєток – Балморал. Куди вже не раз запрошувала свого онука Вільяма приїхати зі своєю сім’єю.

Вона радіє спілкуванню зі своїми улюбленими кіньми і собаками, багато гуляє і нерідко влаштовує пікніки, після яких, як стверджують, ті хто бачили це на власні очі, королева принципово миє посуд сама.

На відміну від королеви Єлизавети, принц Вільям разом з дружиною і дітьми надає перевагу відпочинку в розкішних умовах і під гарячим сонцем.
На острові Мюстік вони бувають щорічно. Ще з того моменту, коли Кейт Міддлтон була вагітна старшим сином Джорджем.

На острові Мюстік, який в цьому році знову відвідали принц і герцогиня, у них було все, що тільки можна побажати.

Прислуга, що працює на віллі, ідеально навчена, робить свою справу і залишається практично непомітною. А кухар, який постійно працює на віллі, радує гостей всілякими делікатесами.