Українські військові розпочинають наступальні дії на окремих напрямках фронту.

ЗСУ провели успішну операцію на Донбасі та звільнили село Павлівка на Курахівському напрямку на Донеччині. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Також захисникам вдалося вибити окупантів із села Потьомкіне на Херсонщині. За словами Громова, незважаючи на спроби окупантів оборонятися, українським військовослужбовцям вдається наступати на деяких напрямках, завдаючи окупантам втрат. Також ЗСУ продовжують знищувати російські пункти управління та склади із пально-мастильними матеріалами, боєприпасами та зброєю.

“Втрати супротивника суттєві”, – уточнив Громов.

Військовий експерт Михайло Самусь впевнено заявив, які цілі переслідує ворог у районі Лисичанська і куди наступатиме далі.

Експерт Центру досліджень армії Михайло Самусь зі знанням справи пояснив, у чому полягає основна мета країни-агресора, який зосередив свої сили в районі міста Лисичанська Луганської області:

“Головний задум росіян – оточити українські сили в районі Лисичанська, завдати їм поразки, не допустити їх виходу з оточення і після цього розпочати вже генеральну битву за Слов’янськ та Краматорськ. Таким чином їм вдасться встановити остаточний контроль над Луганською областю та зробити великий крок, щоб окупувати Донецьку область”.

З позитивних моментів на тлі вищезазначеної інформації прозвучало:

“Ми знаємо, що HIMARS почали працювати. Це можна помітити за результатами: почали знищуватись командні пункти високого рівня та склади боєприпасів. Таким чином, ті угруповання, наприклад Попаснянське угруповання, які зараз мають зосередити достатньо сил , ресурсів та боєприпасів, вони явно зможуть знизити інтенсивність ведення бойових дій, якщо українські військові продовжать у тому ж темпі знищувати їхні ресурси та командні пункти”.