Метою ракетних ударів росіян по тилових регіонах України є посіяти паніку серед населення і створити внутрішнє напруження в країні.

Про це заявила начальниця об’єднаного координаційного центру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк під час телемарафону.

“Це психологічний тиск на ті регіони, які вважаються глибоко тиловими, це внутрішнє напруження в країні, щоб не було розуміння, що лінія фронту просувається і просувається в бік повернення окупантів у їхню країну і вичищення наших територій”, – заявила Наталя Гуменюк.

Нагадаємо, впродовж останніх днів низка українських міст – Вінниця, Дніпро, Нікополь, Чугуїв, Одеса – зазнали потужних ударів. Крім того, над Київщиною та Полтавщиною ракети вдалося збити. 

Своєю чергою президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні заявив, що свою частину відповіді обов’язково забезпечать Збройні сили України. Реакція на нелюдські ії агресора буде жорстокою.

Він наголосив, що після Вінниці та інших терористичних ударів російської армії, окупанти повинні відчути, що значить справедлива відповідь на терор.  

“В тому числі відчути завдяки санкціям. Звичайно, свою частину відповіді обов’язково забезпечать Збройні сили України. Спокійних ночей в окупантів не буде. Вже почалося встановлення всіх винних, причетних до удару по Вінниці. І на національному, і на міжнародному рівнях ми зробимо все, щоб абсолютно всі російські вбивці відповідали за скоєне”, – сказав голова держави.