Зеленський закликав зупинити Росію, поки у світі не почалися інші війни.

Президент України Володимир Зеленський закликав світ негайно зупинити Росію, покарати її зараз. Поки інші агресори в світі не розпочали війни. Про це повідомляє Telegram-канал глави держави.

“Якщо не зупинити Росію зараз, якщо не покарати Росію зараз, то інші агресори у світі почнуть інші війни. У різних регіонах світу. На різних континентах. Всюди, де якась держава мріє підкорити сусідів”, – зазначив Зеленський.

Окрім цього, президент України Володимир Зеленський сказав парламенту Швейцарії про те, що терор став національною ідеєю Росії.

“Коли злочини тероризму вчиняє не якийсь маргінал чи група осіб, а держава.

Коли постійний член Радбезу ООН свідомо руйнує все те, для чого будували ООН, розв’язавши проти нас жорстоку, криваву, безглузду війну.

Можливо, це останній шанс для людства зупинити війни, державний терор”, – сказав Зеленський.

“Неможливо залишатись осторонь від того, що у 21 столітті у центрі Європи на мирні міста летять сотні, ви чуєте, сотні ракет і авіабомб”, – звернувся президент.

Зеленський закликав Швейцарію стати у боротьбі проти зла.

“Щоб не було питання про ваші банки, де зберігаються гроші всіх тих, хто розв’язав цю війну. Щоб було повне заморожування активів цих людей. Їхній рахунків. Це є велика боротьба і ви це можете.

Мирні міста руйнують за наказами тих, хто любить жити у прекрасних швейцарських громадах, хто насолоджується нерухомістю у вашій державі. І це було б справедливо – позбавити їх цього привілею”, – сказав.

Зеленський нагадав про швейцарську корпорацію Nestle, яка продовжує працювати на російському ринку.

Більшість всесвітньо відомих брендів покинули ринок Росії у знак своєї підтримки України та засудження російської агресії. Проте деякі продовжують фінансувати російські воєнні злочини.

Президент заявив, що деякі компанії працюють в Росії попри війну, вбитих людей та зруйновані міста. Як-от Маріуполь, який вже тижні перебуває в повній блокаді під бомбами без води, їжі та електрики.

“Good food, good life. Хороша їжа, хороше життя. Так звучить слоган компанії Nestle – вашої компанії, яка відмовляється залишити Росію”, – наголосив Зеленський.

Він додав, що компанія відмовляється покинути ринок агресора навіть зараз, коли Росія погрожує ще й країнам Європи, в тому числі застосовують ядерний шантаж.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль особисто спілкувався з СEO Nestle Марком Шнайдером, вказуючи на неетичність роботи компанії в Росії. Але та продовжує працювати на російському ринку, лише призупинивши інвестиції та рекламу.

Серед торгових марок Nestle є: Nescafé, Світоч, Nesquik, Coffee-Mate, Торчин, Nuts, KitKat, Lion, Purina, Мівіна, Nespresso, Gerber, Bistrof. Тож можна сміливо бойкотувати компанію, не купуючи ці товари.

Зверніть увагу, у Швейцарії планується мітинг під головним офісом компанії Nestle.