"Засуджені нікуди не їхати", – приїхали в окупований Крим росіяни нарікають, що їх дітей не пускають в ЄС, передає Корупція.Інфо

Популярне: Прощання відбудеться сьогодні: Померла Матвієнко, відома народна артистка України

Дітям, народженим в окупованому Криму, відмовляють у видачі віз для поїздок в країни Євросоюзу.

Як повідомлялося раніше, з посиланням на головного редактора BSNews Андрія Клименка, про це пишуть люди, що приїхали в окупований Крим росіяни на місцевому форумі.

Клименко цитує слова користувача форуму, який описую ситуацію з приїхали на окупований півострів жителів Краснодарського краю.

За його словами, "понаїхали в окупований Крим зрозуміли, що народжувати тут дітей – це прирікати їх на вічні муки, тому що в свідоцтві про народження ставлять" Крим / Росія ", що не визнається в світі, а отримати українське свідоцтво вони, відповідно не можуть, як і російське з іншим регіоном ".

Він наводить як приклад скаргу однієї з таких заробітчан: "Звернулися отримати візи в ЄС. Документи краснодарські. А ось дитині, народженій в 2016 році, всюди відмовляють. Тому що в свідоцтві стоїть Севастополь / Росія. Як можна це обійти? Або тепер все ті , хто народився тут і не мав українського паспорта, засуджені нікуди не їхати? "