У смерті немає нічого смішного, навіть якщо вона сталася при найбезглуздіших обставинах. Втім, ніхто й не сміється – найчастіше ці ситуації настільки неймовірні, що пропадає дар мови і залишається тільки одне питання: чим думали ці люди? Хоча пара пунктів цього списку розповідають про дійсно трагічну випадковість, більшість героїв просто поплатилися за свою дурість. Зустрічайте номінантів на премію Дарвіна +2015.

10 самых нелепых и странных смертей 2015 года идиоты, премия дарвина, смерть

10. Дівчина заморозила себе в кріокамері насмерть

Кріотерапію, тобто лікування холодом, використовують для відновлення пошкоджених тканин, а багато жінок вдаються до неї, щоб запобігти старінню шкіри. Завдяки рідкому азоту, температура в кріокамері за лічені хвилини досягає наднизьких показників (від -130 до -150 ° С), так що, здавалося б, можна здогадатися, що просто так сунутися туди не варто. 24-річна Челсі Ейк, очевидно, не здогадалася – заморожене тіло співробітниці салону краси знайшли в камері, в якій вона провела більше десяти годин. Ніхто не знає, як вона там опинилася, але розтин показав, що дівчина померла буквально за секунди.

 

10. Девушка заморозила себя в криокамере насмерть идиоты, премия дарвина, смерть

9. Чоловік загинув, катаючись на магазинному візку

Будемо чесними – ми всі це робили, і це було весело. Але навряд чи комусь із нас приходило в голову скотитися на візку вниз з пагорба зі швидкістю 80 км / год, а саме це і призвело до смерті чоловіка в Австралії. Він знайшов кинутий на стороні дороги магазинний візок, коли повертався додому разом з одним другом. Один з них застрибнув у візок, другий вчепився за неї ззаду, і вони покотилися вниз з пагорба. Друзі встигли розвинути швидкість до 80 км / год, коли врізалися в машину. Один з них помер на місці, другого доставили в лікарню з серйозними травмами.

 

9. Мужчина погиб, катаясь на магазинной тележке идиоты, премия дарвина, смерть

8. Американець запустив феєрверк з власної голови

Трагедія сталася в США, штаті Мен, де люди здебільшого люблять випити. Феєрверки тут теж люблять, особливо четвертого липня, коли їх запалює вся країна. Складемо два і два і отримаємо п'яних любителів феєрверків. Не найкраще поєднання, і в цьому переконалися рідні та близькі 22-річного Девона Стейплс. Четвертого липня хлопець випив і вирішив продемонструвати друзям клас – він поставив на голову мортиру і почав розмахувати запальничкою, погрожуючи підпалити гніт. Не зовсім ясно, чи зробив він в підсумку це навмисне, або просто жарт зайшов надто далеко, але факт залишається фактом – це був вчинок не  розумної людини.

 

8. Американец запустил фейерверк с собственной головы идиоты, премия дарвина, смерть

7. Туриста в поході вбила блискавка, що вдарила в селфі-палицю

Вірите чи ні – цей рейтинг можна було зібрати з одних тільки смертей в результаті Селфі. Серйозно, скільки можна – нікого не хвилює ваш Інстаграм. Одним з нещасних, яким довелося заплатити за своє марнославство, став чоловік з Уельсу, який вирушив підкорювати гірський хребет і був убитий блискавкою, що вдарила в палицю для Селфі. Чим він думав, вирушаючи в похід в грозу і з довгим металевим предметом, який тільки й чекає, щоб притягти блискавку – неясно. Навряд чи пара барвистих Селфі на тлі гір коштували того.

 

7. Туриста в походе убила молния, ударившая в селфи-палку идиоты, премия дарвина, смерть

6. Японця вбила звичайна парасолька

Виявляється, парасолі не тільки захищають від дощу – вони також є найнебезпечнішим знаряддям вбивства, принаймні, в Японії. Чоловік загинув у результаті п'яної сварки з одним, коли той тицьнув йому парасолькою в око. Гострий наконечник парасольки пройшов через око японця прямо в мозок. Чоловік помер не відразу – довгий час він лежав у комі. Друга спочатку звинуватили в нападі, але після загибелі потерпілого звинувачення змінили на ненавмисне нанесення тілесного ушкодження з летальним результатом.

 

6. Японца погубил обычный зонт идиоты, премия дарвина, смерть

5. Верблюд затоптав двох людей

Смерть в результаті нападу верблюда – таке почуєш не щодня. Навряд чи хтось назве верблюдів небезпечними тваринами, з іншого боку, мало хто близько з ними спілкувався. На верблюжій фермі в Техасі агресивний верблюд напав на власника ферми і його подругу. Подруга увійшла у загін, щоб напоїти верблюдів свіжою водою, коли на неї напали. Власник кинувся на допомогу, і верблюд затоптав їх обох.

 

5. Верблюд затоптал двоих людей идиоты, премия дарвина, смерть

4. Безбілетник звалився з літака і розбився на смерть

Деякі люди роблять сміливі вчинки, за які їх поважають. Інші здійснюють сміливі вчинки, але поваги вони не гідні, бо ці вчинки ще й жахливо дурні. Це один з таких випадків. Безбілетник з Йоханненсбурга сховався в нижній частині літака, імовірно в багажному відсіку або за шасі, і пролетів так майже 13000 кілометрів. Уже в Лондоні він зірвався і впав на дах офісної будівлі.

 

4. Безбилетник свалился с самолета и разбился насмерть идиоты, премия дарвина, смерть

3. Чоловік помер від бубонної чуми

Від чого-чого? Бубонної чуми? Він що, прибулець з Середньовіччя? Насправді, чума – не така вже рідкість у наш час. Центр з контролю і профілактики захворювань США стверджує, що в середньому сім осіб заражаються чумою щороку, як правило, через укуси інфікованих бліх. Та ж доля спіткала 70-річного чоловіка з штату Юта, США.

 

3. Мужчина умер от бубонной чумы идиоты, премия дарвина, смерть

2. Риба-меч проткнула рибалку

Капітан рибальського судна на Гаваях під час плавання помітив у воді рибу-меч, яка спокійно кружляла навколо, нікого не чіпаючи. Що ж він зробив? Він стрибнув у воду і проткнув рибу гарпуном. Рибі це не припало до душі, так що вона атакувала у відповідь і проткнула йому груди своїм метровим загостреним рилом. Чоловіка доставили в лікарню, де він незабаром помер. Мораль цієї байки, думаю, зрозуміла як день.

 

2. Рыба-меч проткнула рыбака идиоты, премия дарвина, смерть

1. Підліток застрелився, знімаючи Селфі

Подібних смертей за останній час було так багато, що вони безумовно заслужили перше місце в цьому списку – принаймні, хоча б одна з них. 19-річний Делеон Алонзо Сміт з Техасу випадково вистрілив собі в голову, коли позував для Селфі з пістолетом. Навряд чи цим вчинком він довів друзям, яким крутим був гангстером.

1. Подросток застрелился, снимая селфи идиоты, премия дарвина, смерть