З’явилася версія, що Савченко не сиділа в Росії у в’язниці.

Є всі підстави вважати, що Надія Савченко насправді не сиділа у в’язниці, а все це був спектакль, зрежисований у Москві.

В цьому переконаний нардеп Андрій Лозовий, повідомляє Корупція. Інфо

 — Вони, на жаль, змогли нас обдурити і нашими ж руками зробити з нею героїню-мученицю. Щоб тепер вона доносила ті тези, які їй диктує її куратор Медведчук та його кремлівські господарі, — впевнений він.

1. Зверніть увагу на її колір шкіри після її нібито виходу з тюрми. Будь-яка людина, яка перебувала за ґратами підтвердить вам, що таким природнім і здоровим він бути не може в принципі. 

Людина, яка сидить навіть у відносно нормальних умовах, все одно, недоотримує сонячне світло і відповідно вітамін Е. Внаслідок цього шкіра патологічно бліднішає — і проходить це досить довго.

2. Трансляції судових засідань, які давали можливість подавати Савченко як героїчну мученицю. Щодо інших в’язнів Кремля — проводити трансляцію ніхто не дозволяв. Хтось бачив трансляції судів над Миколою Карпюком, Стасом Клихом, Олегом Сенцовим, Олександром Кольченком та іншими? Так отож.

3. Відео з камери — не аргумент. Таке відео можна зняти за годину.

 — Думаю, її тримали десь у санаторії або на конспіративній квартирі ФСБ і просто привозили на суди, щоб виконувати дії цього спектаклю і героїзувати Надію Савченко в очах українців і міжнародної спільноти. 

Тепер — продовження театральної постановки. Надія зриває маску і переконує світ у тому, що війна на Донбасі — це внутрішній конфлікт, а не російська агресія проти України. А це головна теза московської пропаганди на інформаційному фронті, — додав він.

Як повідомляли раніше, його однопартієць Мосійчук переконаний, що діяльність Савченко є диверсійною.