Анонімні хакери опублікували в мережі знімки і листування отримані з телефонів одного Трампа і сірого кардинала Янковчіа Пола Манафорта, передає Корупція.Інфо.

Серед них опинився і компромат на депутата опозиційного блоку мільйонера Сергія Льовочкіна. Судячи з документів афера стосувалася покупки "Укртелекому" за заниженою ціною. Виявилося, що Льовочкін спланував все так, щоб до покупки підприємства допускалися тільки потрібні люди, завдяки чому Льовочкін при будь-яких обставинах ставав власником. А потім Сергій просто планував перепродати нове майно за реальну ціну.

Популярне: "Пенсії підвищать і прив'яжуть до зарплати": Чого слід чекати українцям

Крім цього Льовочкін обговорював з Манафортом і питання пов'язані з "Інтером", з проблемами іміджу Сергія в Україні. Також піднімалися питання связвнние з охороною здоров'я. Льовочкін дуже цікавився платною медициною.

Нагадаємо, що проти Пола Манафорта в Америці відкрито кримінальне розслідування, і в Мережу часто "зливають" різну інформацію, яка стосується його корупційних схем, так, що можливо найближчим часом з'являться подробиці і з Льовочкіним.