Водієві автобуса, який потрапив у смертельну ДТП з акторами проекту «Дизель шоу», можуть пом’якшити приговор. Про це в розповів адвокат Єгор Штокалов. Він пояснив, що на рішення суду може вплинути добровільне визнання водія Михайла Манюка.

«Його визнання може бути підставою для пом’якшення покарання при розгляді справи по суті. Тобто, коли вже буде зібрана вся доказова база, йому пред’являть ці самі звинувачення. Тому що зараз він в статусі підозрюваного», – розповів адвокат.

Штокалов впевнений, що аварія сталася через необережність, тобто без злого умислу з боку водія. На його думку, всі ці факти вплинуть на остаточне рішення судді.

«Якщо водій скаже: “Так, я винен, я відволікся від дороги, але зробив це не спеціально”, – це вплине на суддю. Але я більш ніж упевнений, що аварія сталася через необережність. Тобто, дійсно, наміру заподіяти шкоду у водія не було», – підсумував адвокат.

Варто нагадати, що актриса «Дизель-шоу» Яна Глущенко, яка постраждала в страшній ДТП під Києвом, звернулася до підписників на своїй сторінці в Інстаграм.
 
Актриса повідомила шанувальникам, що вже перебуває вдома. За її словами, з нею все в порядку. Також вона попросила не придумувати різних діагнозів і не приставати з розпитуваннями в такий складний для команди період.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

«Я вже вдома, жива і здорова, всі органи і частини тіла на місці. Величезне прохання до шанувальників і преси: не пишіть придумані вами ж діагнози і прогнози. Нам зараз і так важко! Не питайте, чи вийдемо ми ще на сцену і т. д., Ці питання зараз недоречні! Якщо хочете зробити добру справу, то помоліться за здоров’я наше і поставте свічку за Марішу. Дякую за розуміння», – написала Яна.

Крім того, Глущенко попросила прихильників не писати ніяких повідомлень під фото її профілю, особливо тих, на яких вона з дитиною.

«Дуже велике прохання: Не потрібно нічого писати під моїми фотографіями профілю!!! тим більше під фотографіями з сином!!!!!!», – звернулася Яна.