На Михайла забороняється працювати. Виняток лише для тих, хто працює не за своєю волею, або робить добрі справи. Звичайно ж, мається на увазі фізична робота. Але, якщо ви щось робите в ім'я добра чи для того, щоб допомогти ближньому – заборона знімається, передає Корупція.Інфо
У цей день не можна сваритися і допускати конфлікти. Не можна сперечатися і підвищувати голос. Вважалося, що цей день кращий для примирення і позбавлення від давніх образ. За старих часів на Михайлів день закатували бенкети для примирень і братчини.
В цей день на честь закінчення сільськогосподарського сезону і великого свята українці ходили в гості і гарненько гуляли напередодні посту.
Прикмети і забобони в Михайлів день
Вважалося, що з сьогоднішнього дня настають михайлівські відлиги. В Михайлів день, який припадає на 21 листопада, "зима не стоїть, не мерзне" – трапляються відлиги. Нерідко цей день називали "Михайло-брудник" через бруд на дорогах.
Михайлів день вважається рубіжною датою. З цього дня "зима встає на ноги".
З 21 листопада худобу зазвичай переводили на зимовий корм.
Часто в цей день випадав сніг. Якщо спостерігали в цей день іній – потрібно було чекати великих снігів. Якщо Михайлів день починався з туману – то готувалися до відлиги.