Стало відомо, що в понеділок, 29 липня, у Трускавці українські ЗМІ помітили яскравих представників майбутньої політичної еліти України. А саме Ірину Аллахвердієву .

Про це в мережі розповіла журналіст Ганна Стешенко.

Також варто відзначити, що на даний момент в Трускавці майбутні депутати політичної партії “Слуга народу” проходять навчальний інтенсив.

“Знайомтеся, майбутній депутат Ради від партії “Слуга народу” – Аллахвердієва Ірина Валеріївна. Жінка яскрава. На тренінг для депутатів від Зе в Трускавець вона приїхала в сарафані Versace останньої колекції. Таке ж плаття-сорочка, з аналогічним помітним іменним принтом можна було купити за 430 євро. А сьогодні взагалі задешево – за 258 євро. Нічого особистого, тим більше претензій, як до майбутнього депутата. Ірина працювала в страховій компанії, тому явно собі це може дозволити. Я про інше. Непереможну любов наших народних обранців до брендів та лого”, – повідомила українська журналістка.

З її слів випливає, що майбутня нардеп “Слуги народу” може перевершити навіть дружину генпрокурора, яка не раз з’являлася на людях в дорогих нарядах.

“P. S. В новій Раді у Ірини Луценко “в лабутенах” буде конкуренція”, – написала вона.