Актриса популярного українського проекту "Дизель Шоу" Яна Глущенко розповіла трагічну правду про наслідки аварії, яка сталася 20 жовтня під Києвом. 

Дівчина написала в своєму "Instagram" діагноз, який їй поставили лікарі після ДТП.

"Ось відповідь, що зі мною. Повний передній вивих кісток правої гомілки з розірваними зв'язками колінного суглоба. Внутрішньосуглобовий перелом медіального відростка правої берцевої кістки. Гемартроз. Розрив зв'язок ступні. Два місяці в гіпсі, потім операції зі зшивання зв'язок. Я на домашньому лікуванні".

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Раніше повідомлялося, що постраждала в аварії під Києвом гумористка, актриса, учасниця популярної програми "Дизель Шоу" Яна Глущенко звернулася до шанувальників і попросила не згадувати смертельну ДТП, яка забрала життя її колеги Марини Поплавської.

Звернення вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Яна звернулася до журналістів та прихильників з проханням не придумувати діагнози акторам і не питати про те, чи вони вийдуть ще на сцену.

20 жовтня у страшному ДТП під Києвом загинула відома актриса українського гумористичного проекту "Дизель шоу" Марина Поплавська.