Соратниця Петра Порошенка та народний депутат України від фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко два дні тому відсвяткувала чергову річницю шлюбу.

22 жовтня Ірина поділилась у себе на сторінці у Фейсбуці новиною, що сьогодні вони з чоловіком святкують 25 річницю шлюбу.

“25! Навіть не віриться:) троє прекрасних дітей і тисяча чудових пригод разом:)”, – написала Геращенко і опублікувала фото рук з обручками.

Друзі Ірини одразу ж стали вітати її з цим святом у коментарях.

“Найщиріші вітання👏🌹))! Дай Боже ще тричі по 25👍)! Многая Літа🙏!”, – написав Зорян Шкіряк.

“Це те щастя, яке радує і яке треба берегти”, – пише Борислав Береза.“Многая щасливих 25-тиліть разом! Ви чудові!”, – вітає колегу Іванна Климпуш-Цинцадзе.

До слова, Ірина Геращенко одружена з чоловіком на ім’я Антон Зацепін. Вперше широка публіка побачила його у 2013 році. Тоді Геращенко разом з Зацепіним відвідали виставку у Мистецькому Арсеналі.

Політик не любить розповідати про особисте і зазвичай уникає розмов з журналістами про родину.

“Я оберігаю своє приватне життя. Це – запорука щасливої родини. Я надзвичайно ціную свою родину і думаю, що ви з розумінням поставитеся до того, що я не хочу багато говорити на цю тему. Мій чоловік далекий від сфери політики і журналістики. За це його ціную”, – розповідала Геращенко у свої старих інтерв’ю.