b7c732d163fad2d80c81fcffc43b82771439129800

У результаті ДТП, що сталася вночі 9 серпня в Румунії на автодорозі Констанца-Бухарест в семи лікувальних установах Бухареста виявилися 48 українців, 5 з них отримали важкі травми, у сімох – середньої тяжкості.

Про це повідомили в Посольстві України в Румунії, передає Корупція.Інфо з посиланням на "Преса України".

Постраждалі громадяни України отримали травми різного ступеня важкості, 5 наших співвітчизників перебувають на даний момент у важкому стані, травми сімох оцінюються медиками як середнього ступеня важкості, решта можливо будуть виписані в найближчим часом, говориться в повідомленні МЗС України.

У відомстві зазначили, що болгарським перевізником, який здійснював рейс автобуса, що зазнав аварії, надано транспорт для перевезення громадян України на батьківщину. Вони зможуть повернутися додому відразу ж після виписки з медустанов.

«Посольство забезпечує заходи з підготовки до відправки українців (розшук документів та видача нових, у разі необхідності), контролює умови їх перебування в лікарнях і надає всю необхідну допомогу», – додали в прес-службі МЗС.

В даний момент Посольство України в Румунії у співпраці з персоналом медичних лікувальних установ і туроператорів формують дані про українців, які перебувають у лікувальних закладах Бухареста для подальшого інформування близьких і рідних постраждалих.

Ця інформація незабаром надійде в розпорядження туроператора, українського посольства і МЗС.

Нагадаємо, що у смертельну дорожньо-транспортна пригода в Румунії потрапив автобус з українськими відпочиваючими. У результаті масштабного ДТП постраждав 41 чоловік, також дві людини загинули, у тому числі 17-річна дівчина.

 

Румунія ДТП аварія автобус українці

Фото: romaniatv.net

Румунія ДТП аварія автобус українці

Фото: stirileprotv.ro

Румунія ДТП аварія автобус українці

Фото: stirileprotv.ro

Румунія ДТП аварія автобус українці

Фото: stirileprotv.ro